Fizinės medicinos ir reabilitacijos skyrius

Telefonas (8 5) 216 1934
Skyriaus vedėja Daiva Klezienė

Apie skyrių
Fizinės medicinos ir reabilitacijos skyriuje teikiamos visapusės kompleksinės stacionarinės reabilitacijos paslaugos pacientams turintiems judėjimo - atramos aparato pažeidimus bei sergantiems nervų sistemos ligomis. Skyriuje su pacientu individualiai dirba patyrusi ir kvalifikuota reabilitacijos komanda, siekianti maksimalaus paciento funkcijų atkūrimo sveikstant po sunkios ligos, traumos ar operacijos. Pacientams sudaromos individuali reabilitacijos programa parenkant tinkamiausias gydymo priemones. Skyriuje teikiamos Reabilitacijos II, Pakartotinės reabilitacijos II it palaikomosios reabilitacijos suaugusiems paslaugos.

Teikiamos paslaugos:

•    Kineziterapija (individuali arba grupinė)
•    Kineziterapija vandenyje
•    Vertikalus stuburo tempimas vandenyje (vertikali vonia)
•    Ergoterapija
•    Masažas
•    Fizioterapijos procedūros
•    Hidroterapija: pvandeninis masažas, hidromasažinės vonios, funkcinis dušas
•    Psichologo konsultacijos ir psichoterapija
•    Socialinio darbuotojo konsultacijos
•    Logopedo konsultacijos

Atvykus reabilitacijai su savimi reikia turėti gydytojo siuntimą (f 027/a) ir asmens tapatybės dokumentą.

Kreipimosi į ligoninę tvarka.