• Titulinis
  • Skyriai
  • Fizinės medicinos ir reabilitacijos skyriaus Ambulatorinės reabilitacijos poskyris

Apie poskyrį
VšĮ Mykolo Marcinkevičiaus ligoninės naujai renovuotame Ambulatorinės reabilitacijos poskyryje dirba patyrusi ir kvalifikuota reabilitacijos komanda, kuri kokybiškai teikia ambulatorinės reabilitacijos paslaugas. Pacientams nereikia gaišti laiko eilėse, sudaromas patogus procedūrų grafikas. Ambulatorinės reabilitacijos poskyryje įrengti masažo kabinetai, kineziterapijos salė, baseinas - vertikali vonia, hidroterapijos kabinetai, dušai, įdiegta nauja fizioterapijos įranga. Šiame poskyryje teikiamos suaugusiųjų ambulatorinės reabilitacijos paslaugos sergantiems nervų sistemos ligomis ir  judamojo – atramos aparato pažeidimais.

Ambulatorinės reabilitacijos poskyryje teikiamos paslaugos:
•    Kineziterapija (individuali arba grupinė)
•    Kineziterapija vandenyje
•    Vertikalus stuburo tempimas vandenyje (vertikali vonia)
•    Ergoterapija
•    Masažas
•    Fizioterapijos procedūros
•    Hidroterapija: pvandeninis masažas, hidromasažinės vonios, funkcinis dušas
•    Psichologo konsultacijos
•    Socialinio darbuotojo konsultacijos
•    Logopedo konsultacijos

Pacientams procedūros skiriamos vadovaujantis medicininės reabilitacijos ir sanatorinio gydymo skyrimo tvarką reglamentuojančiais Sveikatos apsaugos ministro įsakymais.
Už papildomus tyrimus, konsultacijas ir procedūras, neįtrauktas į privalomų ambulatorinės reabilitacijos paslaugų apimtį, apmoka pacientas pagal nustatytą kainyną.

Dėmesio
Atvykus ambulatorinei reabilitacijai su savimi reikia turėti gydytojo siuntimą (f 027/a) ir asmens tapatybės dokumentą.

Kreipimosi į ligoninę tvarka.

Teirautis dėl FMR gydytojo konsultacijos tel. (8 5) 216 2008.

Ambulatorinės reabilitacijos poskyrio vedėja
Alina Jastšemska
Ambulatorinės reabilitacijos postas
Fizinės medicinos ir reabilitacijos gydydoja