Palaikomojo gydymo ir slaugos skyrius

Apie skyrių

Modernizuotame palaikomojo gydymo ir slaugos skyriuje yra teikiamos stacionarinės palaikomojo gydymo ir slaugos paslaugos.
Skyriuje yra visa būtina, moderni ir šiuolaikinė medicinos įranga. Čia teikiamos gydymo, slaugos, minimalios sveikatą stiprinančios procedūros (masažas, gydomoji mankšta ir kt.). Palaikomojo gydymo ir slaugos skyriuje teikiamos ir kitos sveikatos priežiūros paslaugos žmonėms, sergantiems lėtinėmis ligomis, esant nustatytai galutinei diagnozei, kai nebereikalingas papildomas ištyrimas ir yra netikslinga reabilitacija specializuotuose skyriuose. Slaugos ir palaikomojo gydymo paslaugos yra apmokamos ligonių kasų iš Privalomojo sveikatos draudimo fondo lėšų, tad pacientui papildomai už jas mokėti nereikia.

Hospitalizavimo į palaikomojo gydymo ir slaugos skyriu tvarka.
Pacientai atvyksta turėdami šeimos gydytojo ar stacionarinės asmens sveikatos priežiūros įstaigos gydytojo siuntimą. Pacientą hospitalizacijai iš anksto užregistruoja siuntimą parašiusios asmens sveikatos priežiūros įstaigos atsakingas asmuo. Apie guldymo į skyrių datą kontaktiniu telefonu iš anksto pranešama pacientui ar jo įstatyminiams atstovams.

Registracija hospitalizacijai tel. 8 669 85818 (socialinis darbuotojas).

Vedėja - Vidaus ligų gydytoja
Irma Gimbickienė