Palaikomojo gydymo ir slaugos skyrius

Apie skyrius
Modernizuotuose palaikomojo gydymo ir slaugos skyriuose yra teikiamos stacionarinės palaikomojo gydymo ir slaugos paslaugos. Šios paslaugos apmokamos iš Privalomojo sveikatos draudimo biudžeto, bet ne ilgiau kaip už 120 dienų per kalendorinius metus.
Slaugos ir palaikomojo gydymo skyriuje yra visa būtina, moderni ir šiuolaikinė įranga. Čia teikiamos gydymo, slaugos, minimalios sveikatą stiprinančios procedūros (masažas, gydomoji mankšta ir kt.). Palaikomojo gydymo ir slaugos skyriuje teikiamos ir kitos sveikatos priežiūros paslaugos žmonėms, sergantiems lėtinėmis ligomis, esant nustatytai galutinei diagnozei, kai nebereikalingas papildomas ištyrimas ir yra netikslinga reabilitacija specializuotuose skyriuose.

Hospitalizavimo į palaikomojo gydymo ir slaugos skyriu tvarka.
Pacientai atvyksta turėdami šeimos gydytojo ar stacionarinės asmens sveikatos priežiūros įstaigos gydytojo siuntimą. Pacientą hospitalizacijai  iš anksto užregistruoja siuntimą parašiusios asmens sveikatos priežiūros įstaigos atsakingas asmuo. Apie guldymo į skyrių datą kontaktiniu telefonu iš anksto pranešama pacientui ar jo įstatyminiams atstovams.

Registracija hospitalizacijai tel. 8 610 62342 (socialinis darbuotojas).

Palaikomojo gydymo ir slaugos skyrius

•    Telefonas (8 5) 216 1936 (1 postas)
•    Telefonas (8 5) 210 6828 (gydytojai)

•    Telefonas (8 5) 233 9508 (2 postas)
•    Telefonas (8 5) 216 0736 (vedėjas)

Skyriaus vedėjas Alfredas Diržinauskas alfredas.dirzinauskas@mmligonine.lt

Skyriaus vyresnioji slaugos administratorė Angelija Norvaišienė angelija.norvaisiene@mmligonine.lt

Paskutinį kartą redaguota:: 2023-03-16 14:37