Skyriai
- Priėmimo-skubios pagalbos ir ambulatorinių konsultacijų skyrius
- Ambulatorinių konsultacijų poskyris
- Fizinės medicinos ir reabilitacijos skyrius
- Fizinės medicinos ir reabilitacijos skyriaus Ambulatorinės reabilitacijos poskyris
- 1-asis neurologijos skyrius
- Vidaus ligų ir gastroenterologijos skyrius
- Geriatrijos centras
- Palaikomojo gydymo ir slaugos skyrius
- Reanimacijos ir intensyvios terapijos skyrius
- Radiologijos skyrius
- Endoskopinės, ultragarsinės diagnostikos ir klinikinės fiziologijos skyrius
- Paliatyvios pagalbos skyrius
- Titulinis
- Skyriai
Priėmimo-skubios pagalbos ir ambulatorinių konsultacijų skyrius – tai vieta, į kurią pirmiausia patenka visi ligoninės stacionaro pacientai, t. y. ir tie, kurie hospitalizuojami gydytojo siuntimu, ir tie, kurie bet kuriuo paros metu atvežami greitosios pagalbos automobiliu arba atvyksta patys.
Skyriaus veikla yra skubios medicinos pagalbos teikimas pacientams visą parą darbo ir poilsio (švenčių) dienomis, pacientų stacionarizavimas planine ar skubos tvarka bei ambulatorinių konsultacijų teikimas.
Skyriuje dirba kvalifikuoti ir patyrę specialistai, todėl visiems atvykusiems pacientams yra suteikiama kvalifikuota pagalba.
Pacientus apžiūri Priėmimo-skubios pagalbos skyriaus gydytojas arba budintis atitinkamos specialybės gydytojas, jeigu reikia, konsultuoja kitų specialybių gydytojai, atliekami reikalingi tyrimai (kraujo, šlapimo, echoskopiniai, endoskopiniai, rentgenografijos, kompiuterinės tomografijos ar kt.).
Priėmimo - skubios pagalbos skyriuje skubią pagalbą teikia vidaus ligų gydytojai, medicinos gydytojai, gydytojai neurologai , gydytojai geriatrai , prireikus konsultuoja gydytojai gastroenterologai.
2011 metais Priėmimo-skubios pagalbos ir ambulatorinių konsultacijų skyrius visiškai modernizuotas – atnaujintos patalpos, įsigyta naujausia medicinos įranga leidžia suteikti pacientui greitą ir kokybišką pagalbą.
Skubi pagalba teikiama atsižvelgiant į paciento būklės sunkumą - pirmiausiai pagalba suteikiama pačios sunkiausios būklės pacientams. Pacientų būklės sunkumas ir skubios pagalbos mastas nustatomi , vadovaujantis LR sveikatos apsaugos ministro įsakymu 2004-04-08 Nr. V-208 „Dėl būtinosios medicininės pagalbos teikimo tvarkos bei masto“.
Kai asmens gyvybei gresia pavojus, būtinoji medicinos pagalba visiems draudžiamiesiems privalomuoju sveikatos draudimu teikiama be siuntimo ir nemokamai. Skubiosios medicinos pagalbos mastą nustato pacientą apžiūrėjęs gydytojas.
Kreipiantis į ligoninę ne dėl būtinosios pagalbos, privaloma pateikti šeimos gydytojo ar kito gydytojo specialisto siuntimą. Dėl asmens sveikatos priežiūros paslaugų sutekimo asmuo turi kreiptis į pirminės sveikatos priežiūros centrą ar polikliniką, prie kurios yra prisirašęs, o poliklinikos nedarbo metu – į tą asmens sveikatos priežiūros įstaigą, su kuria poliklinika yra sudariusi sutartį dėl paslaugų teikimo poliklinikos nedarbo metu.
Būtinoji pagalba teikiama nemokamai:
- visiems nuolatiniams šalies gyventojams, neatsižvelgiant į jų draustumą;
- laikinai Lietuvos Respublikoje gyvenantiems ir teisėtai dirbantiems užsieniečiams;
- ES/EEB šalių piliečiams, laikinai viešintiems mūsų šalyje, pateikus jų draustumą patvirtinančius dokumentus galiojančią Europos sveikatos draudimo kortelę (ESDK) arba vieną iš E formos (E 111, E 106, E 121) pažymų, arba kitą galiojančią sveikatos draudimo sutartį;
- užsieniečiams, ne ES/EEB šalių piliečiams, laikinai viešintiems mūsų šalyje, pateikus galiojančią sveikatos draudimo sutartį.
Kreipimosi į ligoninę tvarka.
Jei pacientas negali atvykti , privalo pranešti telefonu (8 5) 216 1952 arba gali atšaukti registraciją IPR sistemoje.
- endoskopuotojo,
- echoskopuotojo,
- kardiologo,
- neurologo,
- gastroenterologo,
- fizinės medicinos ir reabilitacijos gydytojo,
- radiologo,
- vidaus ligų gydytojo.
Skyriuje dirbantys specialistai domisi medicinos naujovėmis, dalyvauja Lietuvos ir tarptautinėse neurologų konferencijose, kvalifikacijos tobulinimo kursuose.
• Galvos ir nugaros smegenų kraujotakos ligos;
• Stuburo degeneracinės ligos;
• Demielizuojančios centrinės nervų sistemos ligos;
• Neuroinfekcinės ligos;
• Epilepsija;
• Periferinės nervų sistemos ligos;
• Degeneracinės centrinės nervų sistemos ligos
• Vestibulinės funkcijos sutrikimai.
• Galvos ir nugaros smegenų kompiuterinė tomografija, rentgenologiniai tyrimai;
• Kaklo kraujagyslių ir kiti ultragarsiniai tyrimai;
• Elektroencefalografija;
• Lumbalinė punkcija.
Pagal sutartį su kita asmens sveikatos priežiūros įstaiga pacientams , esant indikacijoms , atliekami magnetinio rezonanso tomografijos tyrimai.
Vyr. slaugos administratorė Irena Radulevič tel. (8 5) 210 68 22 irena.radulevic@mmligonine.lt
1. vidaus ligų -20 stacionaro lovų;
2. gastroenterologijos poskyris – 15 stacionaro lovų;
3. geriatrijos poskyris – 25 stacionaro lovos.
Esant reikalui, diagnozės patikslinimui, kitų specialistų konsultacijoms, papildomam ištyrimui ir/ar gydymui pacientai gali būti siunčiami į kitas asmens sveikatos priežiūros įstaigas.
Dėl pacientų hospitalizacijos į skyrių teirautis tel. (sk. vedėja) (8 5) 216 2073.
Poskyrio vedėja Raimonda Vanagaitienė

- endoskopinis skrandžio, stemplės ir dvylikapirštės žarnos ištyrimas;
- kolonoskopija – storosios žarnos tyrimas;
- ultragarsinis vidaus organų tyrimas;
- ascito punkcija;
- kompiuterinės tomografijos tyrimas.
Geriatriniai pacientai - 60 metų ir vyresni asmenys, kuriems dėl pablogėjusios sveikatos būklės ir gretutinių ligų reikalingas išsamusis geriatrinis tyrimas.
- Lėtinių ligų paūmėjimai: hipertenzinė širdies liga, širdies nepakankamumas, obstrukcinės plaučių ligos, cukrinis diabetas, lėtinė inkstų liga (išskyrus terminalinę stadiją), anemija, reumatoidinis artritas, podagra, osteoartrozė ir kt.;
- Ūminės ligos, kai pablogėja paciento funkcinė būklė: pneumonija, šlapimo takų infekcija;
- Progresuojantys eisenos ir judėjimo sutrikimai, dažni griuvimai su didele traumų rizika;
- Pirminis demencijos diagnozės nustatymas.
- Išsamusis geriatrinis ištyrimas, kurio metu atliekama pažinimo funkcijų, depresijos patikra, įvertinamos kasdienės veiklos, socialinė būklė, įvertinama eisena, pusiausvyra, mobilumo funkcijos;
- Geriatrinių sindromų diagnostika (demencija, depresija, mitybos nepakankamumas, griuvimai, šlapimo nelaikymas, sarkopenija, išsekimo sindromas ir kt.);
- Ūminių ir paūmėjusių lėtinių ligų gydymas, atsižvelgiant į senėjimo proceso sukeltus pakitimus, medikamentinio gydymo korekcija;
- Funkcinės būklės pagerinimas, eisenos korekcija;
- Išsamios rekomendacijos pacientui ir šeimos gydytojui.

• Telefonas (8 5) 216 1936 (postas)
• Telefonas (8 5) 210 6828 (gydytojai)
Skyriaus vedėja Gileta Diržinauskienė gileta.dirzinauskiene@mmligonine.lt
• Telefonas (8 5) 233 9508 (postas)
• Telefonas (8 5) 216 0736 (vedėjas)
Skyriaus vedėjas Alfredas Diržinauskas alfredas.dirzinauskas@mmligonine.lt
Skyriaus vyresnioji slaugos administratorė Angelija Norvaišienė angelija.norvaisiene@mmligonine.lt
• Telefonas (8 5) 216 1936
VšĮ Mykolo Marcinkevičiaus ligoninės 2-ajame palaikomojo gydymo ir slaugos skyriuje teikiamos ir paliatyviosios pagalbos paslaugos.
Apie skyrius
Modernizuotuose palaikomojo gydymo ir slaugos skyriuose yra teikiamos stacionarinės palaikomojo gydymo ir slaugos paslaugos. Šios paslaugos apmokamos iš Privalomojo sveikatos draudimo biudžeto, bet ne ilgiau kaip už 120 dienų per kalendorinius metus.
Slaugos ir palaikomojo gydymo skyriuose yra visa būtina, moderni ir šiuolaikinė įranga. Čia teikiamos gydymo, slaugos, minimalios sveikatą stiprinančios procedūros (masažas, gydomoji mankšta ir kt.). Palaikomojo gydymo ir slaugos skyriuose teikiamos ir kitos sveikatos priežiūros paslaugos žmonėms, sergantiems lėtinėmis ligomis, esant nustatytai galutinei diagnozei, kai nebereikalingas papildomas ištyrimas ir yra netikslinga reabilitacija specializuotuose skyriuose.
Hospitalizavimo į palaikomojo gydymo ir slaugos skyrius tvarka.
Pacientai atvyksta turėdami šeimos gydytojo ar stacionarinės asmens sveikatos priežiūros įstaigos gydytojo siuntimą. Pacientą hospitalizacijai iš anksto užregistruoja siuntimą parašiusios asmens sveikatos priežiūros įstaigos atsakingas asmuo. Apie guldymo į vieną iš skyrių datą kontaktiniu telefonu iš anksto pranešama pacientui ar jo įstatyminiams atstovams.
2–ajame palaikomojo gydymo ir slaugos skyriuje teikiamos paliatyviosios pagalbos paslaugos. Paliatyviosios pagalbos tikslas yra padėti žmogui lengviau kęsti nepagydomos ligos skausmus, pagelbėti sergančiam sunkia liga žmogui ir jo artimiesiems išlaikyti geriausią įmanomą gyvenimo kokybę, sprendžiant fizines, psichologines bei dvasines problemas. Paliatyvioji pagalba apima tiek medicinos, tiek socialinę ir psichologijos sritis, todėl šioje medicinos srityje dirba ne vienas specialistas. Atsižvelgiant į paciento poreikius, pagalbą teikia gydytojas, slaugytojas, socialinis darbuotojas, psichologas, dvasininkas ir kiti. Apmokamų iš Privalomojo sveikatos draudimo biudžeto paliatyviosios pagalbos paslaugų trukmė nėra ribojama.
Esant dideliam stacionarinės paliatyviosios pagalbos poreikiui Vilniaus mieste planuojama didinti šio profilio lovų skaičių ligoninėje.
Registracija hospitalizacijai tel. 8 610 62342 (socialinis darbuotojas).
Skyriaus vyresnioji slaugos administratorė Violeta Suvorovienė violeta.suvoroviene@mmligonine.lt
Apie skyrių
Fizinės medicinos ir reabilitacijos skyriuje teikiamos visapusės kompleksinės stacionarinės reabilitacijos paslaugos pacientams turintiems judėjimo - atramos aparato pažeidimus bei sergantiems nervų sistemos ligomis. Skyriuje su pacientu individualiai dirba patyrusi ir kvalifikuota reabilitacijos komanda, siekianti maksimalaus paciento funkcijų atkūrimo sveikstant po sunkios ligos, traumos ar operacijos. Pacientams sudaromos individuali reabilitacijos programa parenkant tinkamiausias gydymo priemones. Skyriuje teikiamos Reabilitacijos II, Pakartotinės reabilitacijos II it palaikomosios reabilitacijos suaugusiems paslaugos.
• Kineziterapija vandenyje
• Vertikalus stuburo tempimas vandenyje (vertikali vonia)
• Ergoterapija
• Masažas
• Fizioterapijos procedūros
• Hidroterapija: pvandeninis masažas, hidromasažinės vonios, funkcinis dušas
• Psichologo konsultacijos ir psichoterapija
• Socialinio darbuotojo konsultacijos
• Logopedo konsultacijos
Apie poskyrį
VšĮ Mykolo Marcinkevičiaus ligoninės naujai renovuotame Ambulatorinės reabilitacijos poskyryje dirba patyrusių ir kvalifikuotų reabilitologų komanda, kuri kokybiškai teikia ambulatorinės reabilitacijos paslaugas. Pacientams nereikia gaišti laiko eilėse, sudaromas patogus procedūrų grafikas. Ambulatorinės reabilitacijos poskyryje įrengti masažo kabinetai, kineziterapijos salė, baseinas - vertikali vonia, hidroterapijos kabinetai, dušai, įdiegta nauja fizioterapijos įranga. Šiame poskyryje teikiamos suaugusiųjų ambulatorinės reabilitacijos I ir suaugusiųjų ambulatorinės reabilitacijos II paslaugos sergantiems nervų sistemos ligomis ir judamojo – atramos aparato pažeidimais.
Ambulatorinės reabilitacijos poskyryje teikiamos paslaugos:
• Kineziterapija (individuali arba grupinė)
• Kineziterapija vandenyje
• Vertikalus stuburo tempimas vandenyje (vertikali vonia)
• Ergoterapija
• Masažas
• Fizioterapijos procedūros
• Hidroterapija: pvandeninis masažas, hidromasažinės vonios, funkcinis dušas
• Psichologo konsultacijos
• Socialinio darbuotojo konsultacijos
• Logopedo konsultacijos
Už papildomus tyrimus, konsultacijas ir procedūras, neįtrauktas į privalomų ambulatorinės reabilitacijos paslaugų apimtį, apmoka pacientas pagal nustatytą kainyną.
Atvykus ambulatorinei reabilitacijai su savimi reikia turėti gydytojo siuntimą (f 027/a) ir asmens tapatybės dokumentą.
Reanimacijos ir intensyviosios terapijos (reanimacijos I-2) paslaugos teikiamos ligoniams, kuriems liga ar nelaimingas atsitikimas gali sukelti ūmius gyvybinių funkcijų sutrikimus. Šiems ligoniams būtina taikyti neinvazinę gyvybinių funkcijų stebėseną, aktyvią slaugą ir gydymą.
Reanimacijos ir intensyviosios terapijos antrinio lygio paslaugos teikiamos ligoniams, turintiems ūmių organizmo sistemų funkcijų sutrikimų, kuriuos sukelia ūmi liga, nelaimingas atsitikimas, chirurginis ar kitas intensyvus gydymas. Šiems ligoniams reikia skubiai atlikti specializuotą tyrimą, taikyti neinvazinį ar invazinį gyvybinių funkcijų stebėjimą, aktyvų medikamentinį ir / ar aparatinį gyvybinių funkcijų palaikymą bei teikti kai kurių sričių specialistų konsultacijas.
Reanimacijos paslaugas suaugusiesiems teikia:
- anesteziologai-reanimatologai;
- anestezijos-intensyviosios terapijos slaugytojai;
- slaugytojo padėjėjai.
RITS paslaugoms teikti naudojama moderni įranga: dirbtinės plaučių ventiliacijos aparatai; defibriliatoriai; elektrokardiografai; nešiojamas rentgeno aparatas; automatiniai švirkštai; infuziniai tūriniai siurbliai infuzinei terapijai; infuziniai tūriniai siurbliai enterinei mitybai; elektriniai vakuuminiai siurbliai; ligonių šildymo priemonės; infuzinių tirpalų šildymo priemonės; elektrinis širdies stimuliatorius; deguonies tiekimo sistema.
Esant reikalui atliekami endoskopijos, echoskopijos, radiologijos tyrimai; ne vėliau kaip per 30 min. nuo ėminio paėmimo atliekami laboratoriniai tyrimai (kraujo dujų, rūgščių ir šarmų pusiausvyros; gliukozės koncentracijos kraujyje; elektrolitų (K, Na) koncentracijos kraujyje; kraujo tyrimas automatizuotu būdu; laktato koncentracijos kraujyje); ne vėliau kaip per 1 val. 30 min. nuo ėminio paėmimo atliekami tyrimai (kraujo tepinėlio morfologinis tyrimas; šlapimo juostelinis tyrimas ir šlapimo nuosėdų mikroskopija; elektrolitų koncentracijos kraujyje; šlapalo, kreatinino koncentracijos kraujyje; kepenų fermentų (aspartataminotransferazės (ASAT), alaninaminotransferazės (ALAT), šarminės fosfatazės (ŠF), gama-
glutamiltransferazės (GGT) aktyvumo); kasos fermentų aktyvumo kraujyje (alfa-amilazės ir lipazės aktyvumo ); bilirubino ir jo frakcijų koncentracijos kraujyje; troponino koncentracijos kraujyje; C-reaktyviojo baltymo koncentracijos kraujyje; prokalcitonino koncentracijos kraujyje; kraujo krešėjimo tyrimai ; smegenų skysčio (baltymo, gliukozės ir chloridų koncentracijos, citozės); ABO kraujo grupės ir Rh D (tipo) nustatymas; kraujo suderinamumo tyrimai ir parinkimas.
Informacija artimiesiems:
asmeniui.
L.e.p. skyriaus vedėjas Maratas Ščerbakovas maratas.scerbakovas@mmligonine.lt
Telefonai:
- (8 5) 216 1840 (rentgeno kabinetas)
- (8 5) 213 1201 (kompiuterinės tomografijos kabinetas)
- Rentgeno diagnostikos tyrimai, t. y. atliekamos ir vertinamos įvairių anatominių sričių rentgenogramos.
- Kompiuterinės tomografijos (KT) tyrimai stacionaro ir ambulatoriniams pacientams.
Kreipimosi į ligoninę tvarka.
Telefonai:
- (8 5) 216 1403 (endoskopijų kabinetas)
- (8 5) 216 1959 (echoskopijų kabinetas)
Apie skyrių
- pilvo organų (kepenų, tulžies pūslės ir latakų, kasos, blužnies, pilvo aortos ir kt.);
- širdies ir kraujagyslių;
- uropoetinės sistemos (tiriamos galimos cistos, augliai, hidronefrozė, inkstų padėties ir dydžio anomalijos ir kt);
- skydliaukės.
1. Prieš pilvo organų echoskopiją rekomenduojama nevalgyti 4 val., vengti vidurius pučiančių produktų.
2. Prieš uropoetinės sistemos (šlapimo pūslės ir inkstų) echoskopiją šlapimo pūslė turėtų būti pilna.
Prieš ezofagogastroduodenoskopiją:
a) Nieko nevalgyti ir negerti 6 val. iki procedūros, kad skrandis būtų tuščias. To reikia, kad tyrimas būtų saugus ir maisto dalelės skrandyje neužstotų vaizdo. Iš ryto galima išsiplauti dantis ir išskalauti burną.
b) 2 val. prieš tyrimą reikia nerūkyti, nes gali būti pakitusi skrandžio gleivinės spalva. Prieš pat procedūrą reikia išsiimti dantų plokšteles ir nusiimti akinius.
c) Patartina apsivilkti laisvus, patogius drabužius.
d) Galite išgerti savo įprastus vaistus su nedideliu kiekiu vandens, bet ne vėliau kaip 2 val. iki procedūros.
e) Prieš tyrimą būtina gydytojui pranešti apie vartojamus kraujo krešėjimą mažinančius vaistus. Tyrimo dieną neturėtumėte gerti skrandžio rūgštingumą mažinančių vaistų.
f) Turėti (žinoti) ankstesnio endoskopinio tyrimo išvadas.
a) Parą iki tyrimo turite nevalgyti, galite gerti tik skaidrius skysčius.
b) Vieną dieną prieš tyrimą pacientui duodama vidurius laisvinamųjų vaistų ir skiriama išgerti didelį kiekį vandens. Žr. nuorodą https://endoskopija.lt/pasiruošti-kolonoskopijai
c) Jei nuolat geriate vaistus dėl lėtinės ligos, tyrimo dienos rytą juos kaip visada išgerkite su vienu gurkšniu vandens.
d) Prieš tyrimą būtina gydytojui pranešti apie vartojamus kraujo krešėjimą mažinančius vaistus.
e) Turėti (žinoti) ankstesnio endoskopinio tyrimo išvadas.
Elektrokardiografija (EKG) – tyrimas skirtas širdies ir kraujagyslių sistemos ligoms diagnozuoti. Atlikus elektrokardiogramą, galima nustatyti įvairius širdies ritmo sutrikimus, širdies laidžiosios sistemos pažeidimus, išeminius pakitimus (gresiantį miokardo infarktą);
Ekstrakranijinių kraujagyslių spalvinė sonografija ( EKSS)– neinvazinis ultragarsinis pagrindinių kaklo kraujagyslių tyrimo metodas , kurio metu tiriama kaklo kraujagyslių būklė.
Spirometrija – kvėpavimo takų tyrimas, atliekamas kvėpavimo takų ligoms nustatyti (bronchinei astmai, lėtinei obstrukcinei plaučių ligai ir kt.), ligos eigai bei gydymo efektyvumui įvertinti;
Elektroencefalograma (EEG) – tai galvos smegenų bioelektrinio aktyvumo tyrimas. Šis aktyvumas turi tam tikrus dažnius, kurie laikomi normaliais skirtingų sąmonės būsenų metu, EEG yra neinvazinis tyrimo metodas - tiriamajam lipnia pasta užklijuojama ant galvos nuo 16 iki 25 plokščių diskelių, kurie būna sujungti su srovės stiprintuvu ir įrašančia mašina. Esant įvairiems organinams ir su jais susijusiems funkciniams smegenų aktyvumo sutrikimams bioelektrinis aktyvumas keičiasi ir tai leidžia įvairius diagnozuoti sutrikimus.
VšĮ Mykolo Marcinkevičiaus ligoninės Klinikinė laboratorija dirba visą parą, 7 dienas per savaitę. Atlieka tyrimus visiems ligoninės skyriams ir teikia mokamas laboratorinių tyrimų paslaugas.
Laboratorinių tyrimų įkainius galite rasti čia.
Klinikinės laboratorijos tikslas – užtikrinti kvalifikuotą, kokybišką, kliniškai ir ekonomiškai efektyvų laboratorinių tyrimų atlikimą, atitinkantį pacientų ir gydytojų lūkesčius, kad kuo skubiau būtų nustatyta paciento diagnozė.
Klinikinės laboratorijos darbuotojai siekia įgyvendinti šiuos uždavinius:
- Teikti kokybiškas laboratorinės diagnostikos paslaugas;
- Užtikrinti pakankamą laboratorinių tyrimų spektrą, diegiant naujas technologijas;
- Vykdyti ir nuolat gerinti integruotos kokybės vadybos sistemos procesus, atitinkančius tarptautinius standartus.
Kvalifikuoti medicinos biologai, biomedicinos technologai ir moderni diagnostinė įranga leidžia atlikti tyrimus kokybiškai, efektyviai ir greitai.
Kontaktai:
Klinikinės laboratorijos vedėja – medicinos biologė Reda Dervinienė
Tel. (8 5) 2161845, +370 610 62347
El. paštas: derviniene@mmligonine.lt‘
Vyresnioji biomedicinos technologė Ramunė Paškevičienė
Tel. (8 5) 2161845, +370 610 62345
El. paštas: ramune.paskeviciene@mmligonine.lt
Klinikinė laboratorija
Tel. (8 5) 2161845
El. paštas: tyrimai@mmligonine.lt
Telefonas (8 5) 216 1841
Vaistinės vedėjas Edmundas Baltakis edmundas.baltakis@mmligonine.lt
Vaistinės telefonas (8 5) 216 2112

Telefonas (8 5) 219 2776
Skyriaus vedėja Vida Pociutė vida.pociute@mmligonine.lt
Skyriuje vykdoma ligoninės paslaugų apskaita ir atskaitomybė.
Skyriaus darbuotojai atlieka tokias funkcijas:
- Pacientų judėjimo apskaita, pacientų judėjimo periodinių ataskaitų paruošimas.
- Stacionarinių ir ambulatorinių duomenų tvarkymas, jų pateikimas į Valstybinės ligonių kasos Stacionarinių ir ambulatorinių paslaugų apskaitos posistemes.
- Klinikinis kodavimas, stebėsenos klaidų koregavimas.
- Stacionarinių, ambulatorinių ir reabilitacijos suteiktų paslaugų ekonominių ataskaitų ruošimas duomenų bazėje SVEIDRA.
- Popierinių ligos istorijų tvarkymas ir perdavimas archyvui.
- Duomenų teikimas pagal išorės užklausas.
- Duomenų apie paciento gydymo eigą suvedimas į epikrizę.
Telefonas (8 682) 40801
Socialinis darbuotojas Mindaugas Šalucha mindaugas.salucha@mmligonine.lt
Telefonas (8 610) 62342 Registracija į palaikomojo gydymo ir slaugos skyrius
Socialinis darbuotojas Likumida Orlova likumida.orlova@mmligonine.lt